Loading...

Modulové přestavitelné příčky VP100.40

Naše společnost je výhradním výrobcem a dodavatelem sofistikovaného systému přestavitelných příček typového označení VP 100.40. Díky 100% modulovému provedení jsme význam slova přestavitelnost v praxi posunuli téměř k dokonalosti.

Naši zákazníci obdrží produkt s vysokou hodnotou budoucího využití při přestavbě prostor. Změna členění kanceláře obnáší krátkou dobu demontáže a montáže, bez rozpadu částí stěn na deskový materiál, minerální izolaci, skleněné tabule atd. – jak znáte u jiných dodavatelů. Náš systém je díky modulové platformě čistý, bez možnosti víření škodlivých prachových částic během práce – příčky VP 100.40 lze montovat během pracovní doby Vašich zaměstnanců s minimálním narušením jejich pracovní pohody.

Moduly dodáváme ve třech variantách plné, prosklené a dveřní. Jednotlivé moduly je v příčce možné vzájemně kombinovat a to horizontálně i vertikálně. Skladbu modulů si na základě svých potřeb a požadavků určí sám zákazník. Plné moduly se skládají z více druhů deskové výplně (SDK, SDK s kašírovanou vinylovou tapetou Durafort, lamino desky, desky s přírodní dýhou atd.). Pro prosklené moduly se využívají různé typy skel (float, kalené, lepené atd.) s možností zabudování vnitřní žaluzie. Jako jedni z mála dodavatelů nabízíme úpravu skel vypískováním libovolného motivu či loga ve vlastní pískovací komoře.

Dveřní křídla si zákazník může vybrat  v provedení plném ( povrch lakovaný dle libovolné RAL, lamino, s přírodní dýhou) nebo proskleném (křídlo v hliníkovém rámu osazeném bezpečnostním dvojsklem s možností zabudování vnitřní žaluzie, nebo v provedení celoproskleném bezrámovém).