Loading...

Dvojité celoprosklené bezrámové příčky DG100

Celoskleněné bezrámové příčky jsou esteticky čisté řešení pro rozdělení prostoru. Dodáváme je ve dvou variantách - typové označení SG 20 pro jednoduché zasklení a DG 100 pro dvojité zasklení s vyšší hodnotou vzduchové neprůzvučnosti.

Systém SG 20 je tvořen subtilním obvodovým rámečkem a skleněnými tabulemi spojovanými čirými ITC páskami. V příčkách SG 20 může být použito více druhů dveřních křídel – celoskleněné dveřní křídlo otvíravé na otočných čepech (v této variantě doporučujeme dodat podlahový samozavírač s aretací v otevřené poloze), posuvné křídlo s možností ukotvit kolejnici přímo na skle, nebo v systému s hliníkovou zárubní.

Systém SG 100 je designová příčka o celkové šíři 100mm a dvěma skly v líci. Jednotlivá skla jsou opět spojována pouze čirými ITC páskami. Příčky SG 100 využívají kompletní škálu dveřních modulů ze systému VP 100.40 a jsou s tímto systémem v oblasti napojení plně kompatibilní.

Do obou těchto systémů dokážeme nabídnout funkční specialitu v podobě skla s možností zprůhlednění na základě elektrického impulzu (ze skla „mléčného" se po danou dobu stane sklo čiré). Tento systém se dá použít namísto žaluzií např. do jednacích místností, kdy jediným stiskem vypínače zneprůhledníte celou místnost.